QL24 najlepsze arty w sieci | Zachodnia nazwa, polska jakość
15443
post-template-default,single,single-post,postid-15443,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Zachodnia nazwa, polska jakość

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, skąd tak naprawdę pochodzą kupowane ubrania, czy dodatki. Na naszym rynku działa wiele marek zachodnich, ale czasami nie wiemy, że pod brzmiącą z angielska nazwą kryje się zupełnie polska firma.

Polską firmą jest chociażby Lavard oferujący wysokogatunkową odzież męską. W ich asortymencie znaleźć można zarówno ubrania bardzo eleganckie, jak i mniej formalne. Kolejna marka to jedno z „dzieci” polskiej spółki LPP, czyli Reserved. Reserved z powodzeniem podbija światowe rynki i skutecznie rywalizuje z takimi gigantami jak szwedzki H&M, czy hiszpański Inditex (właściciel m.in. sklepów Zara i Bershka). Kolejną mocna marka LPP to oferujący modne ubrania dla młodzieży House. W ich asortymencie znaleźć można zarówno ubrania damskie jak i męskie, oraz bogatą gamę dodatków. Polska firma to również produkujące ekskluzywną odzież damską, galanterię i torebki Monnari. Łódzka firma znana jest z wysokiej jakości produktów i ciekawego wzornictwa. Ekskluzywna torebka Monnari, to absolutny must have typowej kobiety sukcesu. Polska firma to także bardzo dobrze znany Apart. Podczas swojej 32-letniej działalność podbili rynek jubilerski i w tej chwili mają ponad 200 salonów firmowych.

Zdjęcie: pixabay.com