QL24 najlepsze arty w sieci | Prezenty ¬– trudny temat
15452
post-template-default,single,single-post,postid-15452,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Prezenty ¬– trudny temat

Święta, urodziny, imieniny, rocznice, to zdecydowanie przyjemne okazje, na które czekamy przez cały rok. Mamy wtedy sposobność spotkania się z bliskimi i wspólnego biesiadowania. Często jednak sen z powiek spędzają nam prezenty, którymi powinniśmy obdarować solenizanta, czy jubilata.

Łatwo, gdy obdarowywany jest bliską nam osoba i wiemy co najbardziej lubi lub czego aktualnie potrzebuje. Gorzej, jeśli nie mamy takich informacji. Trzeba wtedy zrezygnować z takich prezentów jak bielizna (po prostu nie wypada), odzież (nietrafiony rozmiar to gwarancja niezręcznej sytuacji), perfumy (te naprawdę dobre to spory wydatek, a niełatwo trafić w czyiś gust) oraz prezenty bardzo „oklepane” jak skarpetki, czy krawat (to bardzo banalne i istnieje duże prawdopodobieństwo, że inna osoba również wręczy taki prezent).

Jeśli chodzi o tematy odzieżowe, dobrym prezentem może okazać się galanteria, np. porządny, skórzany pasek lub torebka. Dobre jakościowo są na przykład torebki Monnari, czy firmy Bata. Niewielka torebka Monnari, Wittchen albo z Parofis (czyli popularnych sklepów, które możemy znaleźć w wielu galeriach handlowych i w internecie) może się spodobać jednak pamiętajmy by jej styl pasował do obdarowywanej. Ciekawą propozycją prezentową dla kobiety jest też biżuteria. Z prostej i eleganckiej na pewno ucieszy się każda, świetnie też sprawdzają się ręcznie robione bransoletki, kolczyki, czy naszyjniki, szczególnie gdy zrobione są osobiście przez tego, kto je wręcza. Propozycją, która pasuje do osoby w każdym wieku są książki. Nawet jeśli nie wiemy co najchętniej czyta dana osoba, dobra, ciekawa propozycja wydawnicza znajdzie swe miejsce na każdej półce.
Zdjęcie: playbuzz.com