QL24 najlepsze arty w sieci | Obsesja doskonałości
15440
post-template-default,single,single-post,postid-15440,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Obsesja doskonałości

Kobiety coraz bardziej gonią za niedoścignionymi ideałami piękna. Są przekonane, że dzięki perfekcyjnemu wyglądowi są w stanie osiągnąć więcej, że dodaje im on wartości. Po części jest to prawdą, ponieważ kobieta zadbana to kobieta bardziej pewna siebie. A pewność siebie zdecydowanie pomaga w osiąganiu sukcesów na rozmaitych polach. Ale wygląd to nie wszystko i zdecydowanie nie warto zbyt mocno zatracać się w dążeniu do niego za wszelką cenę.

Sprzymierzeńcami kobiet w walce o perfekcję są z pewnością: drogie torebki, dziesiątki par butów, kosztowna biżuteria ze szlachetnych materiałów, kupione podczas zagranicznych zakupów za niebotyczne sumy ubrania z rozpoznawalnymi logami, wyjęte prosto spod igły sławnych projektantów… To tylko rzeczy materialne. Czasami ta „igła szyjąca piękno” dotyczy nie tylko ubrań, butów i torebek, ale kobiecego ciała. Panie bardzo chętnie poddają się rozmaitym zabiegom, których stopień skomplikowania i późniejsze zadowolenie z efektów uzależnione jest głównie od zasobności portfela. Popularny jest oczywiście wypełniający botoks, powiększanie piersi, korekta nosa, czy okolicy oczu. Bardzo bardzo wiele możliwości daje dzisiejsza medycyna estetyczna. Łódź , Warszawa, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, czy Suwałki – wszystko jedno – zjawisko poprawiania niedoskonałości ciała zabiegami medycyny estetycznej jest popularne nie tylko w największych metropoliach, ale również mniejszych miastach.
Zdjęcie: http://kobieta.dziennik.pl/