QL24 najlepsze arty w sieci | Integrowanie zespołu – co zorganizować dla swoich pracowników?
15498
post-template-default,single,single-post,postid-15498,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Integrowanie zespołu – co zorganizować dla swoich pracowników?

Własna firma to oczywiście nie tylko wyczerpywanie do granic skuteczności swoich podwładnych, by przyczynili się do jak największego wzrostu dochodów. Udany zespół potrafi podnieść morale każdej osoby wchodzącej w skład firmy, zwiększając wydajność, gdyż nie tylko będzie im zależało na stanowisku i stałych dochodach, lecz jednocześnie na tym, żeby stale być w dobrym kontakcie ze współpracownikami.

Akcje integracyjne oraz spotkania po godzinach pracy często są w stanie zjednoczyć nie tylko przyjaźnie pomiędzy niektórymi z pracowników, lecz również związać ich na resztę życia w związku małżeńskim – takie historie mają miejsce zaskakująco często. Świetnie, aczkolwiek w tym momencie pojawia się wątpliwość, jak najlepiej zrealizować tego rodzaju spotkanie, które przyczyni się w znacznym stopniu do zintegrowania pracowników. Pozytywny stosunek do pracy i lepsze samopoczucie będzie miało wpływ na ich pracę oraz to, w którą stronę będzie szła firma. Najoczywistsze zamysły są w większości przypadków najdoskonalsze, gdyż nikt nigdy negatywnie się do nich nie nastawia, i nie wymagają od współpracowników dodatkowej energii czy zaangażowania – celem jest przecież także to, by odpocząć od pracy.

W praktyce będzie to oznaczać, że najlepszym pomysłem będzie po kilka piw na głowę, bilard, rzutki lub kręgle Łódź to np. miasto, w którym do wyboru jest naprawdę wiele form rozrywki. Obojętne, czy zdecydujemy się na pokój zagadek, czy zabawę w laserowym labiryncie, będziemy to miło wspominać. Każdy z nas jest w czymś dobry i z przyjemnością podejmie się konkurowania z innymi – z drugiej strony zawsze warto próbować nowych rzeczy i poprosić pozostałych uczestników, żeby wspólnie zgłębić temat. Postępując w podobny sposób wzmacniamy relacje, redukujemy dystans oraz rozwijamy dobrany zespół, który może na siebie liczyć. To rozwiązanie sprawdzi się w każdej firmie!